Sommige eigenaren van
Assassin’s Creed Valhalla en
Watch Dogs Legion op de
PS5 hebben een opmerkelijk
probleem. Zij kunnen namelijk niet profiteren van de
gratis next-gen upgrade.
Ubisoft is op de hoogte en werkt aan het probleem.
Met de lancering van de next-gen consoles is het voor veel spelers niet waard om een nieuwe game te kopen, wanneer je een paar maanden, weken of zelfs dagen later een nieuwe console in huis krijgt. Veel uitgevers hebben daarom besloten om een gratis upgrade naar de PS5 en Xbox Series X aan te bieden. Ook Ubisoft doet daar aan mee met Assassin’s Creed Valhalla,
Watch Dogs Legion en
Immortals Fenyx Rising.
Ten minste, dat is de bedoeling. Meerdere gebruikers hebben aangegeven dat ze hun
PS4 versie van Assassin’s Creed Valhalla of Watch Dogs Legion niet kunnen upgraden naar de PS5 versie van de game. In
een Twitter post laat de Franse uitgever weten op de hoogte te zijn van het probleem en er wordt hard gewerkt om het probleem op te lossen.
Het is niet het eerste probleem met Ubisoft games op de PS5. Eerder werd namelijk al bekend dat wanneer je de PS5 versie van de nieuwe Ubisoft titels koopt er vervolgens
de PS4 versie wordt geïnstalleerd op je console. Hetzelfde probleem had
Call of Duty Black Ops Cold War. Dat probleem was alleen vrij eenvoudig op te lossen, wat met het upgrade probleem niet het geval is.