Derde The Dark Pictures Anthology game onthuld

News
dinsdag, 03 november 2020 om 13:30
xgn google image
2020 zal zonder twijfel de boeken in gaan als rampjaar. Daarom is het te hopen dat 2021 wat meer te bieden heeft. Waar we sowieso naar kunnen uitkijken volgend jaar is een derde Dark Pictures game. Het is nog even wachten, maar de trailer van de nieuwe horrorgame is nu wel al te zien en ziet er veelbelovend uit.
Pas vorig jaar in 2019 kwam de eerste game in deze serie uit: The Dark Pictures: Man of Medan. De game viel destijds erg in de smaak bij onze redacteur Theo. Hij gaf de game dan ook een 8,5 in onze review.
Vorige week kwam alweer het tweede spel uit de reeks uit: The Dark Pictures Anthology: Little Hope. Volgend jaar, in 2021 komt de derde horrorgame uit deze reeks, getiteld The Dark Pictures Anthology: House of Ashes. Zo blijkt nu enkele dagen na de release van Little Hope.

Wat geeft de eerste trailer weg?

Hoewel de eerste trailer er veelbelovend uit ziet geeft het nog vrij weinig weg. Wat we nog wel al kunnen zien is dat je in de derde game met een groep militairen een woestijnlandschap verkent. Ook is er een rol weggelegd voor Ashley Tisdale, bekend van High School Musical.
Check hieronder de eerste beelden.

Met de neus in de boter

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, die naar verwachting medio 2021 uitkomt, valt meteen met haar neus in de boter. Rond die tijd zullen de next-gen consoles al bij een stuk meer mensen in huis zijn. De PlayStation 5 en Xbox Series X/S komen immers deze maand nog uit.