Sony stelt The Last of Us Part 2 release uit

News
donderdag, 02 april 2020 om 20:28
xgn google image
Zojuist heeft Sony via een twitterbericht aangekondigd dat zowel The Last of Us Part II als Iron Man VR uitgesteld zijn tot een nader te bepalen datum. De aanleiding hiervoor is de verspreiding van het coronavirus. Er is dus nog geen nieuwe datum voor de The Last of Us Part 2 release.
Zojuist heeft Sony middels een bericht op Twitter aangegeven dat zowel The Last of Us Part 2 uitgesteld is. Er wordt geen nieuwe datum gegeven. Sony geeft aan dat het door het coronavirus logistiek onmogelijk is de game een lancering te geven die de game en de spelers verdienen. De game zou al wel volledig afgerond zijn, op wat bugs na.
Ook Naughty Dog heeft een statement uitgegeven. Ze geven aan teleurgesteld te zijn deze beslissing te moeten nemen, maar dit is het beste en meest rechtvaardige voor de spelers.
Zowel The Last of Us Part 2 als Marvel's Iron Man VR stonden gepland voor een release in mei. The Last of Us Part 2 werd al eerder uitgesteld van Februari naar mei en is nu dus zonder releasedatum.