Met
Hogwarts Legacy dit jaar nog op de planning is iedereen natuurlijk benieuwt naar wat je allemaal in de game kan gaan doen. En na vele
games as a service model games gezien te hebben, is iedereen wat huiverig over wat dit gaat betekenen voor de wereld van tovenaars.
We wisten al even dat de nieuwe
Harry Potter game een singleplayer zou zijn, en zich af zou spelen voor de verhalen van Harry en zijn vrienden. Maar uit de
FAQ op de website van
Hogwarts Legacy staat nu ook info over hoe de game moet gaan werken in het huidige
games as a servicemodel landschap. Krijgt Hogwarts Legacy bijvoorbeeld
microtransacties? Het antwoord luid een duidelijke 'nee'.
Avalanche en Warner Bros. zijn vrij duidelijk, ze zeggen namelijk dat er geen in-game aankopen gedaan kunnen worden. Als dit inderdaad het geval is zul je dus alle kostuums en upgrades in de game gewoon ouderwets moeten verdienen en niet kopen.
Ook de community manager van Avalanche laat in een
tweet weten dat er echt geen microtransacties zullen zijn in Hogwarts Legacy.
Alleen te werk in een grote magische wereld
Hogwarts Legacy is een echte singelplayer game dit lieten de ontwikkelaars eerder al weten. Wat daar positief aan is, is dat de game je dus niet zal lastig vallen met een competitief statistieken scorebord zoals we in andere games wel eens zien. Ook houd dit de game tegen om je te laten betalen voor sneller levelen, of juist het betalen voor een kostuum om mee te pronken bij andere tovenaars.
In plaats daarvan zul je dus alleen je weg moeten banen door de toverwereld en terwijl je dit doet zal je dus geld verdienen om nieuwe toverkledij te kopen of deze juist vinden in een verlaten grot. Ook kan je je Room of Requirement aanpassen en inrichten met spullen die je kan vinden of kunt kopen, zet die nieuwe roze toverdrankketel dus maar klaar.