Derde Cyberpunk 2077 update deze maand uitgebracht

News
donderdag, 29 april 2021 om 15:30
Cyberpunk 2077 is nog lang niet wat het hoort te zijn, maar langzaam komt daar wel meer verbetering in. Zo kregen we in maart de grote en veelbelovende 1.2 patch en komen er nu continu kleinere updates met een goede lading verbeteringen. Sinds deze week is er de nieuwe patch 1.22 die quests en bugs aanpakt.
De meeste bugfixes in de update verhelpen problemen met de voortgang van verschillende missies en is er een lading aan crashfixes om zonder moeite door te kunnen spelen, dit is allemaal terug te vinden in de patchopmerking van de update. Voor de verschillende fouten met NPC’s is nu ook eindelijk een oplossing en deze zullen niet meer vreemde clipping hebben in kleding.
De nieuwe update is gelijk beschikbaar voor elke speler van Cyberpunk 2077 op de PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox Series X/S, Xbox One en Google Stadia.

Lijst met fixes in de patch

Hieronder vindt je alle fixes terug die in deze patch zitten.
Quests en open wereld
  • De Metro: Memorial Park-dataterm zou nu correct moeten meetellen voor de Frequent Flyer- prestatie.
  • Problemen verholpen in Johnny's uiterlijk die optraden na het kopen van de Nomad-auto van Lana.
  • Probleem opgelost in Gig: Until Death Do Us Part waarbij het niet mogelijk was om de lift te gebruiken.
  • Probleem opgelost in Epistrophy waarbij de speler vast kon komen te zitten in de garage als ze de drone niet volgden en in plaats daarvan de controlekamer in renden.
  • Een retrofix toegevoegd voor het probleem dat we in 1.21 hebben opgelost, waarbij Takemura vast kon komen te zitten in Japantown Docks in Down on the Street - voor spelers die het al hadden meegemaakt vóór update 1.21 en bleven spelen tot 1.22, teleporteert Takemura nu naar de salon van Wakako.
  • Er is een probleem opgelost waardoor de speler de telefoon in het appartement aan het begin van New Dawn Fades niet kon openen.
  • Probleem opgelost waarbij de speler geen wapens en verbruiksartikelen meer kon gebruiken na interactie met een onderhoudspaneel in Riders on the Storm.
Visueel
  • Verschillende problemen opgelost met betrekking tot het clippen van de kleding van NPC's.
UI
  • Probleem opgelost waarbij ondertitels niet correct waren uitgelijnd in de Arabische taalversie.
Stabiliteit en prestaties
  • Diverse verbeteringen in geheugenbeheer (vermindering van het aantal crashes) en andere optimalisaties.
  • Verbeterde GPU-prestaties van skinning en doekweergave.
Console-specifiek
  • GPU- en ESRAM-optimalisaties en verbeteringen op Xbox One.
  • Verbeteringen in geheugenbeheer op PlayStation 5.
Stadia-specifiek
  • Het is niet langer mogelijk om softlock te krijgen in het sneltoetsmenu als er geen toetsenbord beschikbaar is